PAYLAŞ
Önizleme
Keşfetmeye Başla

Araç Giydirme

Araç Giydirme Alanında Profesyonel bir hizmet anlayışı ile size çözümler sunmaktayız.

Trabzon araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır.

Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamalarıda yapılmaktadır. Araç giydirme – araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Çözümlerimiz
Konseptimiz
Yenilikçi bir şirket olarak geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretmek konusundaki kararlılığımızın arkasında durmaktayız.
Hedefimiz
Dinamik ekip çalışmamız ile müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktayız. ATA TABELA REKLAM müşteri odaklıdır; bizde müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.

Müşterilerimizin hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmekteyiz. Tüm kalite planlarımızı müşteri memnuniyetini gözeterek yapmaktayız.

  • 1. AŞAMA: PLANLAMA
  • 2. AŞAMA: TASARLAMA
  • 3. AŞAMA: UYGULAMA
  • 4. AŞAMA: SUNUM
İLETİŞİME GEÇ