PAYLAŞ
Önizleme
Keşfetmeye Başla

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Alanında Profesyonel bir hizmet anlayışı ile size çözümler sunmaktayız.

Trabzon Işıklı Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Tabala ‘nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

Çözümlerimiz
Konseptimiz
Yenilikçi bir şirket olarak geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretmek konusundaki kararlılığımızın arkasında durmaktayız.
Hedefimiz
Dinamik ekip çalışmamız ile müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktayız. ATA TABELA REKLAM müşteri odaklıdır; bizde müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.

Müşterilerimizin hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmekteyiz. Tüm kalite planlarımızı müşteri memnuniyetini gözeterek yapmaktayız.

  • 1. AŞAMA: PLANLAMA
  • 2. AŞAMA: TASARLAMA
  • 3. AŞAMA: UYGULAMA
  • 4. AŞAMA: SUNUM
İLETİŞİME GEÇ