PAYLAŞ

SIRADAN
DEĞİL
FARKEDİLEN
OL

Markanıza Değer Katıyoruz

Ata Tabela

Organizasyon Hizmetleri

Açılış Organizasyonu

Show ve animasyonlar gibi pek çok seçeneklerimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınızı ekibimizle yapalım.

Sünnet Organizasyonu

Son dönem sünnet düğün trendleri; sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi ile çocuğunuzun hayatında bir kere olan bu günü unutulmaz hale getirelim.

Düğün Organizasyonu

En mutlu gününüzü eşsiz kılmak için Dünya evine girdiğiniz bu günde sorumluluğu bize bırakın ve bu mutlu gününüzün tadını çıkarın.

Kına Gecesi Organizasyonu

Dillere destan kına gecesi organizasyonlarımızla görkemli kına gecelerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonlarınızı en keyifli ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız için koktely masası, servisler ve ikramlar ile hizmetinizdeyiz.

Balon Süsleme

Balondan yazılar ve çeşitli şekiller, fiyonk, nazar boncuğu, papatya vb. gibi balonlardan her türlü dekoru istediğinize göre yapabilmekteyiz.

İslami Düğün Organizasyonu

Dini çerçevede düğünler kapsamında; ilahi sanatçısı, tasavvuf ekibi, semazen gösterisi ve sunucu hizmetleri gibi pek çok alternatifle hizmetinizdeyiz.

Palyaço Hizmetleri

Firmanız veya ürünlerinizin tanıtımı, çocuk eğlenceleri için kostümlü animatörler, palyaçolar ve pek çok eğlenceli kostüm seçenekleri ile yanınızdayız.

Host ve Hostes Hizmetleri

Açılış ve davetlerinizde karşılama, sunum ve servisler için uzman host ve hosteslerimiz ile davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamayı bize bırakın.